Landsstyret

Landsstyret i Palestinakomiteen i Norge 2016-2018

Arbeidsutvalget (AU) i Palestinakomiteen er en del av landsstyret. Klikk her for kontaktinformasjon til AU. 

Buskerud Karoline Stensdal karolinestensdal@hotmail.com 31287448
Vara Britt Bakke britt@tjb.as
Telemark Gerd von der Lippe Gerd.v.d.Lippe@hit.no 48036842
Vara Ingrid Kvissel kvissel@msn.com 97665383
Nordland Jorunn Anda Aronsen
Egil Arnsby
jorunn.anda@hotmail.com
egilarnsby@gmail.com
91525882
90243493
 1.vara Svein Olsen skola3004@hotmail.no 90630837
Trøndelag Anna Mørseth anna-mo@online.no 41559288
 1.vara Daniel Krutå Enge engedan@gmail.com  48154693
Oppland Liv Sørlien liv.sorlien@bbnett.no 90665349
 Vara Aksel Hagen aksel.hagen@hil.no  91620253
Hedmark Kirsti Hougen Kirsti@egneord.no  48248741
Vara Svein Hanssen svein.hanssen@gmail.com 90737915
Hordaland Morten Hezlein-Lossius heszlein@gmail.com  99150813
Oslo Magnus Christoffersen magnus.christoffersen@gmail.com 47058163
Troms Knut Borud knut@borud.no 41566418
Møre og Romsdal
Sissel Mordal Hilde smhilde@broadpark.no 99034166
Vara Kjell Stephansen kjell.stephansen@gmail.com 97741035
Rogaland Ingebreth Forus ingebreth.forus@lyse.net 98296728
Vara Ida Helle  ida_h_92@hotmail.com
Vestfold Grete Thunold grthun@online.no 90694868
Vest-Agder Aslak T. Fjermedal afjarm@gmail.com 91626126
Vara Karen Snekvik karengrimsmo@hotmail.com 94895535
Finnmark Synnøve Thomassen sthomassen009@gmail.com 97604103