Landsstyret

Landsstyret i Palestinakomiteen i Norge 2018-2020

Arbeidsutvalget (AU) i Palestinakomiteen er en del av landsstyret. Klikk her for kontaktinformasjon til AU. 

Buskerud Arne Birger Heli heper@online.no 90063116
Vara Audun Bakkerud abakkerud@hotmail.com 91865494
Telemark Gerd von der Lippe Gerd.v.d.Lippe@hit.no 48036842
Vara Ingrid Kvissel kvissel@msn.com 97665383
Nordland Svein Olsen skola3004@hotmail.no  90630837
Vara Randi Nymo ranymo@online.no 97035744
Trøndelag Anna Mørseth anna-mo@online.no 41559288
Oppland Kari Jorun Engebretsen karijo.engebretsen@gmail.com 90113815
 Vara Gunn-Elisabeth Almås gunn.almas@gmail.com  97001965
Hedmark Kirsti Hougen Kirsti@egneord.no  48248741
1. vara Svein Hanssen svein.hanssen@gmail.com 90737915
2. vara Yngvil Fagerheim
fagerheim.yngvild@bbnett.no
Hordaland Morten Heszlein-Lossius heszlein@gmail.com  90773295
Vara Mali  Frøshaug Rossland mali.rossland@gmail.com  97636549
Oslo Kaja Borgen ka_borgen@hotmail.com 90935661
Vara Aram Zaheri aramru94@gmail.com 95000587
Troms Britt Ås britthelene.aas@gmail.com 99794106
Vara Knut Borud knut@borud.no 41566418
Møre og Romsdal
Sissel Mordal Hilde smhilde@broadpark.no 99034166
Vara Kjell Stephansen kjell.stephansen@gmail.com 97741035
Rogaland Ingebreth Forus ingebreth.forus@lyse.net 98296728
Vara Ingrid Baltzersen ingridbaltzersen@gmail.com 41322258
Vestfold Bjørgulf Brevik  bjorgulf_brevik@yahoo.no 99168796
Vara Eddie Whyte ewhyte@online.no 90277166
Vest-Agder Aslak T. Fjermedal afjarm@gmail.com 91626126
Vara Karen Snekvik karengrimsmo@hotmail.com 94895535
Aust-Agder Anne Lie Nordberg annenordberg12@gmail.com 93487906
Finnmark Synnøve Thomassen sthomassen009@gmail.com 97604103
Vara Ole Ingvald Hansen oi-hanse@online.no 90976296
Østfold Kristin Rosenberg kristin.rosenberg1@gmail.com 98410704
Vara Inger Fjeldbraaten  imfjeld@hotmail.com 93038639