Landsstyret

Sentralstyret er en del av landsstyret. For kontaktdetaljer til sentralstyret, klikk her.

Distriktsrepresentanter for Palestinakomiteen i Norge 2020-2022

Troms Eva Nordnes  eva.nordnes@live.no 94499064
Vara Siri Moe  siri.moe@uit.no  91771995
Nordland Randi Nymo ranymo@online.no  97035744
Vara Ayah Mustafa ayah98mustafa@gmail.com 93964270
Trøndelag Anna Mørseth anna-mo@online.no 41559288
Vara Svein Johansen sveinsveinsvein@gmail.com 8839087
Møre og Romsdal Sissel Mordal Hilde sisselmohi@gmail.com 99034166
Vara Odd Erling Vik Nordbrønd oddevn@online.no 95078362
Vestland Ingrid Almquist Lien ingrid2008@hotmail.no 48063622
Vara Alexander Ø. Gram  alexander.overland.gram@gmail.com 45380595
Rogaland Ingebreth Forus ingebreth.forus@lyse.net 98296728
Vara Ingrid Baltzersen ingridbaltzersen@gmail.com 98876578
Aust-Agder Anne Lie Nordberg annenordberg12@gmail.com 93487906
Vara

Mohammed Chkontana

m.chkontana@gmail.com 90552652
Vest-Agder Øyvind Sagedal oyvind.sagedal@gmail.com 95023848
Vara Steinar R. Berge srberge@online.no 48881433
Buskerud Audun Bakkerud abakkerud@hotmail.com 91865494
Vara Arne Birger Heli heper@online.no 90063116
Telemark Gerd von der Lippe gerd.v.d.lippe@hit.no 48036842
Vara Anne Karin Kasin  akkasin@gmail.com 90513105
Vestfold Grete Thunold grthun@online.no 90694868
Vara Øyvind Wistrøm oyvind.wistrom@hbv.no 97179079
Vara Hiam Al-Chirout hiam_chirout@hotmail.com 92686345
Hedmark Svein Hanssen svein.hanssen@gmail.com 90737915
1.vara Yngvild Fagerheim fagerheim.yngvild@bbnett.no 41475019
2.vara Kirsti Hougen Kirsti@egneord.no 48248741
Oppland Arngrim Ytterhus ar-ytter@online.no 90759012
Vara Mohammad Alkordi alkordi12@hotmail.no 45811442
Oslo Anine Wiesner Barg anine@barg.no 90998912
Vara Marte Svendal Olsen marte_svendal@hotmail.com 47640279 
Vara Aram Zaheri aramru94@gmail.com 95000587
Østfold Knut Jarl Rødje kjrodje@hotmail.no 90721391
Vara Inger Fjeldbraaten imfjeld@hotmail.com 93038639